home
+ 420 604 600 623
info@webdes.cz
panak

Chci se zviditelnit

Stále nejste na internetu tolik vidět?

Udělali jste vše pro Své internetové stránky, ale pořád nemáte moc zákazníků? Chyba může být v nesprávně zvolených slovech na jednotlivých stránkách, nebo špatné struktuře stránek, nevytovřením a registrováním site map souboru, neregistrovaním Vašich stránek do předních vyhledávačů jako jsou Google, Seznam atd., nebo nezaregistrováním do katalogů.

Důvodů je opravdu mnoho a jen důkladným prostudováním zdrojového kódu webu lze zjistit kde tkví ten záhadný problém.

Vaše stránky zviditelním v předních vyhledávačích a uvidíte, že nový zákazníci se jen pohrnou. Jde jen o tom zvolit tu správnou cestu pro optimalizaci.

Pro Vaši kontrolu a přehlednost o návštěvnosti webových stránek Vám již v ceně optimalizace vytvořím a zprovozním aplikaci Google Analytics, která přehledně zaznamenává návštěvnost stránek z jakéhokoliv koutu světa v jakýkoliv čas. Z výsledků sestavuje grafy a vyhodnocuje nastavené cíle. Dokáže zaznamenat i z kterého prohlížeče se na Vás uživatelé nejčastěji koukají, nebo zda-li používají častěji mobilní telefon, tablet, či počítač. Dokáže přesně zjistit z jakého státu, kraje, ale i města si prohlížejí návštěvníci Vaše internetové stránky.

Více informací o aplikaci Google Analytics nalzenete zde.

analytics

analytics