home
+ 420 604 600 623
info@webdes.cz
panak

Chci zlepšit starý web

Nelíbí se Vám Vaše stávající stránky? Nechte si udělat nové

Máte již své stránky a příjdou Vám zastaralé, nebo se Vám už nelíbí, změnili jste svůj styl (firemní Corporate Identition)?

V tom případě jste tu správně.

Proměním Vaše staré stránky za nové. Dle Vašich požadavků Vám mohu web upravit, tj. přidat, nebo odebrat prvky, dodělat jiné funkce, vytvořit editovatelné stránky (informace), fotogalerie, náhrávání fotek dokumentů či jiných souborů, lze vytvořit automatické vystavování faktur, zasílání newslatteru, registraci a přihlášení uživatelů a jiných funkčních aplikací na přání.

Pokud chcete předělat kompletně celé stránky, mohu Vám navrhnout jiné řešení, popřípadě zrealizovat Vaši představu.

Renovací stránek se vyhnete registraci domény, návrh rozmístění a částečné optimalizace a spoustu jiných důležitých věcí, které jsou nezbytné při tvorbě nových stránek, tím pádem lze na všech těchto věcech ušetřit Vaše peníze.

Renovace je obvykle dost individuální, a tak je složité vymýšlet pevnou cenu. Kliknutím na odkaz níže, mi můžete zaslat poptávku. Zadejte Vaše staré stránky a zda-li chcete stránky renovovat, nebo vytvořit zcela nové. Pro renovaci mi napište stručné požadavky co by jste chtěli změnit, či případně dodělat.

Podívejte se jak by mohli Vaše nové (renovované) stránky vypadat.

Jméno *

Mám zájem o

Firma
E-mail *
Telefon *
Stávající web
Vložit přílohu
Vkládejte pouze soubory do velikosti 2 MB
povolené soubory jsou (jpg, gif, png, bmp, pdf, zip, rar a txt)

* povinné údaje