home
+ 420 604 600 623
info@webdes.cz
panak

Jsem designér a chci html kód

Máte vlastní design, návrh, či šablonu a potřebujete z toho vytvořit kvalitní webové stránky?

Hledáte kvalitního programátora, který Vám přemění Vaši vizi v realitu? Nabízim spolupráci při tvorbě stránek, tz. z Vašeho návrhu designu, šablony udělám www stránky.

Chcete mít své portfólio a zároveň chcete aby vypadalo přesně dle Vašich představ? Pak jste na správné cestě. Spolupracoval jsem s řadou takovýchto designérů, kteří chtěli ze své předtavy udělat stránky. Při této kombinaci, lze vše řešit elektronickou cestou, přes email, či icq, skype, atd. Stačí když mi pošlete buď v obrázkovém formátu, nebo v pdf jak by přesně měla stránka vypadat (screen stránky) a já Vám řeknu jak by to šlo a nešlo, co pozměnit a jaké mi následně pošlete obrázky pro kompletaci. Ukázku takové práce si můžete prohlédnout kliknutím zde.

nejprve byla vize (soubor návrhu podle kterého jsem pracoval)

potom vznikla realita (klikni na obrázek)

portfólio - www.da-david.eu

pouze_kod_ukazka

skrýt ukázku

A kolik to stojí

Zaujaly Vás informace a ukázka jak taková spolupráce a webové stránky vznikájí? Koukněte se kolik by Vás to stálo do mého ceníku. Vše záleží na Vašich požadavcích.

Jak dlouho budu na svůj web čekat

Doba vzniku takového webu záleží na obtížnosti. Záleží co od takového webu očekáváte, komu chcete své informace, či služby sdělovat a jak rychle spolu budeme komunikovat a řešit jednotlivé kroky. Obvyklá doba je do 1 měsíce.

Co pro to musím udělat

V první řadě je tento článek o spolupráci, tz. že Vy mi dodáte návrh stránky + obsah (texty) a já Vám poté sdělím jak se bude dále pokračovat a co všechno od Vás budu potřebovat. Na druhém místě je důležté, mít promyšlené jakou budete chtít adresu svých nových stránek, kolik budete potřebovat místa na webovém hostingu (pro fotky, články atd.) a zda-li budete chtít využít placenou doménu 1. řádu (např. www.moje-stranky.cz), nebo Vám bude stačit být zaregistrován zdarma s doménou 3. řádu (např. www.moje-stranky.ic.cz - ic(Internet Centrum) je zkratka providera, který webhosting nabízí). Přehled informací o doménách, hostinzích a cenách za tyto služby naleznete v sekci ,,webhosting a domény''.

Poslední část - zviditelnění

Vaše stránky budou v ceně základně optimalizovány pro přední vyhledávače jako je Google, Seznam, atd. Dále je možnost doinstalovat aplikaci Google Analytics pro přesné sledování a vyhodnocení návštěvnosti Vašich stránek. Více informací o aplikaci Google Analytics nalzenete zde.

Oveřte si volnou doménu pro Váš nový web.

Jméno *

Mám zájem o

Firma
E-mail *
Telefon *
Stávající web
Vložit přílohu
Vkládejte pouze soubory do velikosti 2 MB
povolené soubory jsou (jpg, gif, png, bmp, pdf, zip, rar a txt)

* povinné údaje