home
+ 420 604 600 623
info@webdes.cz
panak

O mě

Bc. Matěj Štroch

narozen: 31.8.1990 v Pardubicích

střední škola: Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice - Automatizace a výpočetní technika

vysoká škola: Fakulta ekonomicko-správní Univerzity Pardubice - Informatika ve veřejné správěTvorbou webových stránek se zabývám již několik let o svém volném čase jako ,,koníček''. Mám za sebou několik projektů, které jsem v minulosti ztvárnil. Nyní studuji na Vysoké škole Univerzity Pardubice - obor informatika ve veřejné správě. O webové stránky jsem se začal zajímat už na základní škole, od té doby jsem se toho dost naučil a nyní již využilo několik zákazníků mých služeb. Protože, tvorba webových stránek je má záliba, neúčtuji si za projekt tak vysoké ceny jako jiné specializované firmy, kde platíte několi lidí. Já pracuji sám a občas spolupracuji s kamarádem designérem, pokud by jste tedy měli zájem i o grafické služby (reklamní bannery atd.) obraťte se na mě a já Vám předám kontakt na design.

Mezi mé záliby patří: nejvíce programování(tvorba webových stránek), cyklistika, vodáctví, všechny druhy sportu a vaření. Od dětství jsme hrál závodně tennis, nyní už jen rekreačně. Velkou zálibu mám také v motocyklech, sám vlastním Hondu CBF 1000. Rád komunikuji s lidmi, jsem společenský a rád se učím novým věcem.


Máte-li zájem, můžete si prohlédnout můj životopis