home
+ 420 604 600 623
info@webdes.cz
panak

Google Analytics

Nástroj pro přehledné sledování návštěvnosti webu

Jedná se nekomerční aplikaci od společnosti Google vytvořenou pro přesné a detailní sledování návštěvnosti Vašeho webu. Aplikace má mnoho nástrojů pro sledování návštěvnosti a internetového marketingu, přehled základní funkcí je popsaný níže.

Analýza obsahu

google

Najděte pomocí přehledů obsahu v Google Analytics nejnavštěvovanější obsah webových stránek a poklady, které jsou na nich ukryté. Zjistíte, jak často uživatelé navštěvují jednotlivé stránky webu, jak dlouho na nich zůstávají a jak často uskutečňují konverze. Všechny přehledy najdete v části Obsah.

Měřte aktivitu tak, jak k ní dochází

google

Zjistěte kolik uživatelů je právě na Vašich stránkách, odkud přišli a co si prohlížejí. Díky přehledům v reálném čase budete vědět, zda je nový obsah na stránkách oblíbený nebo zda dnešní propagační akce přivádí na web návštěvníky. Můžete také zjistit okamžitý účinek tweetů a příspěvků v blozích.

Mobilní analýza

google

Zjistěte, jaký dopad má mobilní inzerce na Vaše webové stránky, a jak Vám přináší obchodní příležitosti. Měřte mobilní webové stránky, mobilní aplikace a návštěvy z mobilních zařízení umožňujících procházet internet, včetně zařízení vyšší třídy a základních telefonů. Určete reklamy, díky kterým uživatelé používají vaši aplikaci, a zjistěte, zda dávají přednost reklamám zobrazeným v počítači nebo v mobilu. Poté můžete začít vytvářet cílené a efektivní marketingové kampaně, které osloví návštěvníky, ať se nacházejí kdekoliv.

Líbí se Vám tato aplikace?

Máte-li zájem o instalaci této aplikace na svůj web a to jak nový, tak i stávající, napište mi a já se o vše postarám. U stávajícího webu budu potřebovat přístup na Vaše ftp stávajícího webu, u nového webu, který si objednáte ode mě, Vám tuto aplikaci na požádání nainstaluji.

Kolik mě to bude stát a jak se ovládá

Aplikaci Vám nainstaluji a zakomponuji přímo do webových stránek a dám Vám přihlašovací údaje na Google Analytics, kde se již samotná aplikace zobrazuje, má i nápovědu, takže ji pochopí každý, nicméně aplikace je velmi přehledná a věřím, že se s ní naučíte ihned pracovat. Případné dotazy, rád zodpovím.

Cenu za instalaci této aplikaci naleznete v mém ceník kliknutím na tento odkaz.

Dlaší obrázky aplikace Google Analytics

analytics

analytics