home
+ 420 604 600 623
info@webdes.cz
panak

Design

Jak probíha tvorba designu pro web

Aby byl web zajímavý a vkusný je třeba mít alespoň nějakou představu o tom jak by měli Vaše stránky vypadat. Nejlépe je mít logo společnosti, popřípadě i jiné složky Corporate Identity. Dále mě bude zajímat v čem Vaše společnost, firma podniká a jaký druh zákazníků využívá Vašich služeb. Potom Vám můžu navrhnout určité řešení, Vy si řeknete jak by měl mít web rozmístěné všechny prvky (menu, záhlaví - nadpis, obsah, zápatí, atd.). Pro toto doporučuji osobní setkání, ale i s trochou času to lze řešit elektronickou cestou.

Po shromáždění všech požadavků se mohu pustit do návrhu, který Vám bude přístupný na virtuální adrese, na které bude probíhat vývoj stránek a budete se tak moci podívat jak vývoj probíhá a popřípadě si říci o nějakou změnu. Pokud jste nová firma, či podnikatel a nemáte úplně představu o tom jak by měli Vaše stránky vypadat, můžete se inspirovat na stránkách konkurence a podle toho se rozhodovat. V posledním případě Vám navrhnu řešení jen dle zaměření Vaší firmy, či jiné společnosti a vlastní fantazie. Zde se můžete podívat na ukázky hotových webů.

Ostatní grafické služby

Máte-li zájem o jiné grafické služby jako jsou bannery, reklamní spoty, vizitky, dárkové poukazy, přání, atd. a chcete využít mých služeb, nebo máte pouze dotaz ke grafickým službám, neváhejte mi napsat, či rovnou zadat poptávku.

Při složitejší grafice spolupracuji s profesionálním (vystudovaným) designérem.

Zajímají Vás ceny grafických služeb? Koukněte se na můj ceník.

Jméno *

Mám zájem o

Firma
E-mail *
Telefon *
Stávající web
Vložit přílohu
Vkládejte pouze soubory do velikosti 2 MB
povolené soubory jsou (jpg, gif, png, bmp, pdf, zip, rar a txt)

* povinné údaje