home
+ 420 604 600 623
info@webdes.cz
panak

Ukázka hotových webů

Prohlédněte si mé reference

www.vodackykrouzek.hys.cz
Stránky vodáckého kroužku v Pardubicích. Jedná se o informační systém, kteří využívají hlavně členové vodáckého kroužku, kde si mohou domlouvat různé akce, dále nahrávat fotky z akci, přidávat komentáře k fotkách, psát kroniku z akcí. Vedoucí kroužku má možnost přidávat různé informace na hlavní stránku, všichni členové mohou mezi sebou komunikovat prostřednictvím zpráv v systému.
více info

www.rehabilitacestrochova.cz
Stránky masážního salónu v Pardubicích. Klasické masáže + odborné, masáže pro sportovce, lečení skoliózy, cvičení na míči. Možnost objednání dárkového poukazu a zaplacení přes internet.
více info

www.chalupauskibaby.cz
Pronájem chalupy u Skibaby v Říčkách v Orlických horách
více info

www.da-david.eu
Osobní portfólio. Nabízí grafické a ostatní služby co se týče grafiky, či fotografování. Poukazuje na své dosavadní reference
více info

www.pomahajinam.cz
Informační systém pro Sdružení přátel vodicích psů, poskytuje důležité informace a pomoc lidem, kteří to potřebují. Vede evidenci členů sdružení a pořádá různé akce a soutěže.
více info

www.restauraceuskalu.cz
Internetová prezentace restaurace specializující se na českou kuchyni v Pardubicích. Restaurace poskytuje obědové menu, které je každý týden aktuální na stránkách
více info

www.datasped.com
Jedná se o systém spediční databanky, kde mohou registrované firmy zadávat nabídku, nebo poptávku volných vozů. Po registraci nové firmy do systémů, je první měsíc používaní zdarma, poté se musí zakoupit licence.
více info